Veronika Černá

Instagram Webová stránka

O sport, cvičení a zdravou stravu se zajímám již dlouhou dobu. Jako malá jsem se věnovala jezdectví, basketbalu a poté tenisu. Ze začátku jsem cvičila jen tak pro sebe, doma pomocí online videí a programů, protože jsem potřebovala nabrat hmotnost a fyzičku. Po nějakém čase mi ale domácí „fitko“ nestačilo, potřebovala jsem větší závaží, a to byl moment, kdy jsem šla do fitness centra, koupila si permanentku a této vášni jsem zcela propadla a od roku 2015 se pohybuji ve „fitness světě“, který mě naprosto pohltil. Nejprve mé návštěvy fitka byly jen takové pokusy, moc jsem nevěděla, co dělám, chodila od stroje ke stroji a cítila se ztracená, tak jsem oslovila trenérku, která mi sestavila tréninkový plán.

Postupem času jsem začala experimentovat a zajímat se o cvičení a zdravé stravování více do hloubky. Sestavovala jsem si sama svůj trénink a jídelníček. Začala jsem se v tomto oboru vzdělávat více a více. V roce 2019 jsem absolvovala rekvalifikační kurz "trenér fitness". A od roku 2020 se věnuji klientům naplno (online koučink, osobní tréninky).

Práce s klienty mi dělá obrovskou radost, pomáhat jim najit jejich nejlepší a nejrozumnější cestu za jejich cíli. Pomoct jim tak, aby byli v každodenním životě spokojeni. Baví mě vidět jejich změny jak fyzické, tak psychické – jsou šťastnější, sebevědomější a celkově spokojenější.

Mám zkušenosti s tréninkem žen, mužů, úplných začátečníků i zkušených klientů. Ke každému přistupuji individuálně, dle jeho schopností, cílů a časových možností.

Nadále se vzdělávám formou kurzů, školení a seminářů, získala jsem různé certifikáty:
o sestavování tréninků
o efektivní hubnutí
o flexibilita a mobilita vrchní části těla
o flexibilita a mobilita spodní části těla
o trénink začátečníka
o mikrobiom
o suplementační postupy ve fitness
o svalový růst


Nyní nabízím služby v oblasti fitness, specializuji se na posilování, redukci hmotnosti, nabírání svalové hmoty, rekom pozici postavy, zlepšení fyzické kondice, tvorbu stravovacích a tréninkových plánů aj.

Věřím, že když se snažíte dosáhnout jakéhokoli cíle, tak ta cesta, při níž Vás čeká spousta dřiny a odříkání stojí za to. Ze začátku to nebude snadné, ale skrývá se za tím také mnoho pýchy a radosti. Tato cesta Vám ukazuje vaši vnitřní sílu, zvyšuje vaše sebevědomí, posouvá vás fyzicky, i psychicky.