Ing. Václav Kožušník

Facebook Instagram Webová stránka

Jmenuji se Vašek. Myslím si, že každý člověk může být výborný pouze v činnostech, které dělá s láskou, tedy v činnostech, ke kterým uniká, pokud má jen chvilku volného času. Již od malička jsem se aktivně věnoval sportu. V mládežnických kategoriích jsem aktivně hrával prvoligový fotbal a jelikož jsem hledal cesty, jak zlepšit svou výkonnost, narazil jsem na fitness. Fascinovalo mě, jak se díky cvičení a vyvážené stravě dokáže nejen posunout výkonost, ale i stavba těla a nálada. Cvičení mě pohltilo natolik, že jsem pověsil kopačky na hřebík. Po pár letech cvičení jsem postupně absolvoval 8 závodních sezón v soutěžním světě fitness. Podařilo se mi, mimo jiná medailová umístění, získat titul mistra české republiky v kategorii Men´s Physique pro rok 2021. Všechny tyto zážitky spolu se spoluprácemi s prvotřídními českými nebo zahraničními trénéry a absolvovanými fitness kurzy mě postupně utvářely jako trenéra. Mimo to se stále učím a snažím se zlepšovat. Věřím, že pravidelné cvičení a promyšlený způsob stravování výrazně zvyšuje produktivitu a pozitivně působí na psychické rozpoložení člověka. Také si uvědomuji, že každý jedinec má jiné cíle, priority a časové možnosti, proto preferuji individuální přístup. Také je pro mě zásadní kamarádské pouto, jelikož já i mí svěřenci máme stejný cíl a chci aby se nám při společné cestě za vytyčeným cílem šlo přijemně.

Specializace: Pomáhám lidem s nabíráním svalové hmoty, zpevňováním postavy, nabíráním kondice, vyrovnáváním dysbalancí, tvorbou jídelních a tréninkových plánů a také připravuji závodníky na soutěže v Men´s Physique.

BÝT ZDRAVÝ A VE SKVĚLÉ FYZICKÉ KONDICI NENÍ HLOUPÝ NÁPAD NEBO TREND, ALE ŽIVOTNÍ STYL, KTERÝ VÝRAZNĚ OVLIVŇUJE KVALITU ŽIVOTA!